Konkurs: opisz podróż z laptopem Huawei i wygraj kupon rabatowy na zakup plecaka


Konkurs: opisz podróż z laptopem Huawei i wygraj kupon rabatowy na zakup plecaka
2020-02-17
Huawei przygotował konkurs, w którym do wygrania są kupony rabatowe uprawniające do zakupu wielofunkcyjnego plecaka w cenie 9 złotych w sklepie internetowym huawei.pl.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wybrać jeden z trzech modeli laptopów Huawei (MateBook X Pro, Matebook D 14 2020, MateBook D 15 2020) oraz wskazać dwie niezbędne rzeczy, poza komputerem, bez których uczestnik nie wyobraża sobie podróży. Konkurs trwa do 23 lutego lub do wyczerpania zapasów.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy opublikować swój post w komentarzu w wątku na stronie Społeczności Huawei pod adresem:

https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_18266/. Każdy uczestnik konkursu może stworzyć i wysłać dowolną liczbę postów w trakcie trwania konkursu.

 

Spośród nadesłanych postów, komisja konkursowa kierując się kryterium oryginalności oraz kreatywności wybierze 400 postów, których autorzy zostaną nagrodzeni. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani poprzez wiadomość prywatną przesłaną w Społeczności Huawei.

 

Kupon rabatowy jest ważny przez 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania kodu. Kupon rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi w oficjalnym sklepie internetowym marki – huawei.pl.

 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie konkursu.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl