Novotel Kraków City West z gratką dla fanów futbolu


Novotel Kraków City West z gratką dla fanów futbolu
2021-07-01
Dla wszystkich fanów zielonej murawy, Novotel Kraków City West przygotował #NovoFanZone. W specjalnej hotelowej strefie kibica od 11 czerwca mieszkańcy Krakowa mogą wspólnie przeżywać sportowe emocje piłkarskich mistrzostw Europy.

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji już w poniedziałek 14 czerwca! Na gości czekają konkursy z nagrodami, piłkarskie menu i wiele innych sportowych atrakcji.

Otwarcie piłkarskich mistrzostw Europy tuż tuż. Z tej okazji Novotel Kraków City West przygotował dla wszystkich lokalnych kibiców NovoFanZone. Już od 11 czerwca przez miesiąc w hotelowym ogrodzie miłośnicy futbolu będą mogli przeżywać piłkarskie emocje na świeżym powietrzu, w sportowej atmosferze. Zielona murawa, leżaki, namiot trzy telewizory 70 cali i profesjonalne nagłośnienie zapewnią idealne warunki do oglądania meczy z przyjaciółmi i znajomymi.

Nie po raz pierwszy Novotel zaprasza fanów piłki do wspólnego przeżywania sportowych emocji. Cieszymy się, że jako hotel możemy gościć wszystkich lokalnych miłośników futbolu w naszej strefie i zapewnić letnio-pinknikowy klimat, wymarzony do wspólnego kibicowania. Gościnność od zawsze leży w sercach wszystkich hotelarzy, dlatego zadbaliśmy o atmosferę dla wszystkich gości - do dyspozycji są wygodne leżaki, dobra jakość transmisji czy piłkarska strefa gastronomiczna ze specjalnym menu - wylicza Maciej Naziębłło Dyrektor Hotelu Novotel Kraków City West.

Partnerami hotelowej strefy kibica są TS Wisła Kraków, portal LoveKrakow.pl oraz Browar AGH. Dzięki owocnej współpracy NovoFanZone przygotowała dodatkową oprawę i atrakcje na siedem z rozgrywanych w ramach mistrzostw meczy. Wśród nich znalazły się profesjonalne komentarze eksperckie i studio, które rusza na godzinę przez rozpoczęciem transmisji.

Pełny program transmisji i wspólnego kibicowania:

·        11 czerwca 2021 - Mecz Otwarcia, godzina 21:00

·        14 czerwca 2021 - Mecz Polska - Słowacja, godzina 18:00

·        19 czerwca 2021 - Mecz Polska - Hiszpania, godzina 21:00

·        23 czerwca 2021 - Mecz Polska - Szwecja, godzina 18:00

·        6 i 7 lipca 2021 - Półfinał, godzina 21:00

·        11 lipca 2021 - Wielki Finał, godzina 21:00

NovoFanZone będzie działać przez miesiąc na tyłach hotelu Novotel Kraków City West, przy alei Armii Krajowej 11 w Krakowie. Strefa zaprasza miłośników sportu w dni meczowe od godz. 14:00 do 23:00. Do dyspozycji gości strefy jest darmowy parking, a miłośnicy aktywnego transportu przy hotelu znajdą stojaki do przypięcia rowerów. Relacje ze wspólnego kibicowania można śledzić pod hashtagiem #Novofanzone na Facebooku i Instagramie hotelu.

Nadesłał:

38PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl