Przygotuj się do sezonu rowerowego i zaplanuj najciekawsze trasy


Przygotuj się do sezonu rowerowego i zaplanuj najciekawsze trasy
2021-05-21
Czas na rower! Podczas akcji w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk, która rozpocznie się 22 maja będzie można poznać ciekawe trasy na Pomorzu oraz dowiedzieć się więcej na temat rowerów i przygotować się do wiosennych wypraw.

Maj to doskonały czas na rowerowe wyprawy. Warto się do nich odpowiednio przygotować, by w trakcie przejażdżki cieszyć się widokami i nie martwić o usterki. Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza wszystkich miłośników wypraw na dwóch kółkach do udziału w akcji „Czas na rower”. 

Od 22 maja do 5 czerwca w pasażu centrum handlowego będzie dostępna wystawa infografik, a na niej mnóstwo ciekawostek i praktycznych porad związanych z turystyką rowerową. Będzie można dowiedzieć się, m.in. jak przygotować rower do jazdy, jakie są rodzaje rowerów, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dla nas sprzętu oraz jakie są najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Coś dla siebie znajdą również poszukujący pomysłów na rowerowe wycieczki w okolicy. Na specjalnych planszach będzie można znaleźć propozycje ciekawych tras opracowanych we współpracy z serwisem internetowym traseo.pl. 

Wiedzę zdobytą na wystawie w pasażu galerii handlowej będzie można uzupełnić, oglądając filmy poradnikowedostępne na profilu galerii w serwisie Facebook https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanGdansk    

Chętni będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą przydatne akcesoria rowerowe. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy pod konkursowym postem na profilu centrum handlowego dodać swoje zdjęcie z rowerowej wycieczki. Jury wybierze spośród nich trzy, które zostaną nagrodzone.

Nie każdą naprawę roweru możemy przeprowadzić samodzielnie. Dlatego 5 czerwca w godzinach od 11:00 do 18:00 będzie działał bezpłatny serwis rowerowy. Dostępni na miejscu specjaliści dokonają regulacji przerzutek i hamulców, nasmarują napęd, czy zredukują luzy w układach rowerowych.

Akcja „Czas na rower” trwa od 22 maja do 5 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku w godzinach pracy galerii handlowej. Wystawę będzie można odwiedzić od 22 maja do 5 czerwca. Serwis rowerowy będzie dostępny 5 czerwca w godzinach 11.00-18.00Natomiast filmy poradnikowe oraz konkurs dla rowerzystów będą dostępne pod adresem https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanGdansk   

 

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl